Opleidingen en trainingen > Interactieve leermiddelen

Interactieve leermiddelen Er zijn veel verschillende merken en formaten van interactieve LCD-schermen en digiborden op de markt én in de scholen te vinden. Daarom spreken we in onze trainingen en opleidingstrajecten over interactieve leermiddelen.
Het aantal lokalen in het onderwijs met een interactief leermiddel groeit razendsnel. De leerling van nu is opgegroeid in een beeldcultuur en heeft een sterke voorkeur voor beeld, geluid, en interactie. Het ligt dan ook voor de hand om bij het lesgeven een interactief leermiddel te gebruiken. Dit biedt veel mogelijkheden om uw onderwijs aanschouwelijker te maken en de betrokkenheid te vergroten.
Iedere school kan bij ons terecht voor uiteenlopende trajecten rondom interactieve leermiddelen en de bijbehorende annotatiesoftware. Om een zo goed mogelijk traject voor u uit te zetten vindt vooraf een intake plaats. Vervolgens stellen wij geheel vrijblijvend een projectvoorstel inclusief prijzen voor u op.
Tijdens onze trainingen maken we gebruik van vele online programma’s die onze trainers uiteen zetten op onze yurlspagina.
|