Opleidingen en trainingen > Interactieve leermiddelen > Meten is weten
Meten is weten
1. Gratis Quickscan Heeft u een interactief leermiddel in gebruik, maar heeft u het idee dat er meer uit te halen valt, dan biedt onze gratis Quickscan uitkomst. Met behulp van een online vragenlijst wordt vastgesteld in welk stadium van ontwikkeling uw leerkrachten/docenten zich bevinden. U ontvangt van ons een rapport met daarin een duidelijke analyse van de huidige situatie. Aan de hand daarvan worden aanbevelingen gedaan voor scholing en kunt u besluiten een ondersteuningstraject bij ons af te nemen.
Meer informatie
Vul onderstaand formulier in voor de online vragenlijst voor de 'gratis quickscan'.
2. Gericht observeren Onze gratis quickscan is een manier om vanuit de leerkrachten/docenten te weten te komen hoe het ervoor staat met de eigen vaardigheden. Omdat deze manier van meten subjectief kan zijn, kunt u ook voor een objectievere nulmeting kiezen. Een van onze trainers komt bij u op locatie om met behulp van een kijkwijzer de docenten langs te gaan en observaties uit te voeren.
Op basis van deze observaties kan een begeleidingstraject worden uitgezet. Aan het eind van het begeleidingstraject volgt een nameting om te bekijken of het gestelde doel is bereikt.
Doelgroep Het schoolteam in het primair- of voortgezet onderwijs.
Prijs De prijs is afhankelijk van het aantal observaties.
Duur De duur van de observatie is afhankelijk van de opgestelde kijkwijzer.
Locatie De observaties vinden plaats bij u op locatie.
Meer informatie Om de inhoud van de training ‘Gericht observeren’ toe te spitsen op uw situatie, vindt van te voren een intake plaats. Vervolgens maken wij voor u vrijblijvend een projectvoorstel inclusief prijzen.
Klik hier voor uitgebreide informatie in onze Edugids PO. Klik hier voor uitgebreide informatie in onze Edugids VO.